230.00 ден

На залиха

Заштитник за шофершајбна, изработен од ПВЦ водоотпорна пена. Ја заштитува шофершајбната од снег, смрзнување и сонце. Лесно монтажен.

Димензии: 200цм шитина

Имате Прашање?
SKU: 543435 Категорија:

Опис

Заштитник за шофершајбна, изработен од ПВЦ водоотпорна пена. Ја заштитува шофершајбната од снег, смрзнување и сонце. Лесно монтажен.

Димензии: 200цм шитина

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Заштитник за шофершајбна 200cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *