250.00 ден

Двострани жардиниери за декорирање на вашата ограда

Боја: циклама

Нема залиха

SKU: 50225002 Категории: ,

Опис

Двострани жардиниери за декорирање на вашата ограда

Боја: циклама

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Жардинерија циклама”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *