250.00 ден

Двострани жардиниери за декорирање на вашата ограда

Боја: зелена

Нема залиха

SKU: 50225003 Категории: , ,

Опис

Двострани жардиниери за декорирање на вашата ограда

Боја: зелена

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Жардинерија зелена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *