650.00 ден

На залиха

40W

Капацитет 0,75 л

2 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 4686709780 Категорија:

Опис

40W

Капацитет 0,75 л

Лесен и практичен за употреба

Лесен за отстранување и миење

Се вклучува со притискање на притискачот

Садот се отстранува со помош на подигање и повлекување на рачката

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Електрична цедалка за сок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *