850.00 ден

На залиха

1800 L

1500 W

Брзо загревање на водата

Практичен за употреба

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 597694709 Категорија:

Опис

1800 L

1500 W

Брзо загревање на водата

Практичен за употреба

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Електричен бокал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *