390.00 ден

На залиха

Бренд: д-р Рашел
Црна маска за пилинг на вашето лице.

Таа е идеалистичка за лекување пигментација, акни, мрсна кожа и црнки.
Маската од маснотии е одличен начин за реорганизација на сите мртви клетки и нечистотии од кожата, може да ја исчисти кожата од корените.Станува збор за неверојатна маска која ја навлажнува и ја храни кожата.

2 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Бренд: д-р Рашел
Црна маска за пилинг на вашето лице.

Таа е идеалистичка за лекување пигментација, акни, мрсна кожа и црнки.
Маската од маснотии е одличен начин за реорганизација на сите мртви клетки и нечистотии од кожата, може да ја исчисти кожата од корените.Станува збор за неверојатна маска која ја навлажнува и ја храни кожата.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Д-р Рашел црна маска колаген и јаглен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *