Sale

850.00 ден 600.00 ден

На залиха

Држач за автомобил,доволно голем и за телефон, таблет, навигација. Држачот е ултра квалитетен, со можност за монтажа со вакум или на вентилацијата. Опции за прилагодување нагоре надоле, лево десно, напред назад, одличен за секоја пригода.

Имате Прашање?
SKU: 4235436777 Категорија:

Опис

Држач за автомобил,доволно голем и за телефон, таблет, навигација. Држачот е ултра квалитетен, со можност за монтажа со вакум или на вентилацијата. Опции за прилагодување нагоре надоле, лево десно, напред назад, одличен за секоја пригода.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Држач за телефон-таблет-навигација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *