250.00 ден

Рачно изработен држач за тави и тенџериња, кој ќе ја разубави вашата кујна и ќе ви биде од голема помош при подготвување на вашата храна.

Нема залиха

SKU: 41245656 Категории: ,

Опис

Рачно изработен држач за тави и тенџериња, кој ќе ја разубави вашата кујна и ќе ви биде од голема помош при подготвување на вашата храна.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Држач за тави и тенџериња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *