790.00 ден

На залиха

Материјал:Метал,

Должина-17см,

Носивост до 40кг,

Боја-црвена,

Bolis Italia

5 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Материјал:Метал,

Должина-17см,

Носивост до 40кг,

Боја-црвена

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Држач за полица нилски коњ сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *