250.00 ден

На залиха

Дрвени саксии “Кошнички”

Голема 20×10

Мала 18×8

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 50323001 Категории: ,

Опис

Комплет од две дрвени саксии “Кошнички” погодни за декорација со разновидни цвеќиња.

Голема 20×10

Мала 18×8

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Дрвени саксии “Кошнички””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *