490.00 ден

Бакарен велосипед држач за пијалок

Нема залиха

SKU: 1234567 Категорија:

Опис

Метален велосипед држач за пијалок, бакарна боја

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Велосипед држач за пијалок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *