290.00 ден

На залиха

Украсна “Морнарска вазна”

Димензија: 28,5×7,5

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 50529001 Категории: ,

Опис

Украсна керамичка вазна со морнарски насликан дизајн, декор за вашиот дом и уникатен подарок за вашите блиски .

Димензија: 28,5×7,5

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Вазна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *