700.00 ден

На залиха

AeroEco е секогаш сигурен дури и при високи брзини: Совршената видливост е загарантирана заради аеродинамичниот дизајн – без разлика на временските услови. Вклучени на самиот брисач AeroЕKO се неколку адаптери, кои овозможуваат монтажа на повеќето возила од новата генерација (види слика со адаптери). Брзо и лесно да се монтира. Премиум квалитет !

Имате Прашање?
SKU: 534525257 Категорија:

Опис

AeroEco е секогаш сигурен дури и при високи брзини: Совршената видливост е загарантирана заради аеродинамичниот дизајн – без разлика на временските услови. Вклучени на самиот брисач AeroЕKO се неколку адаптери, кои овозможуваат монтажа на повеќето возила од новата генерација (види слика со адаптери). Брзо и лесно да се монтира. Премиум квалитет !

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “БРИШАЧИ Аеро Еко – 70цм – 1ком”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *