400.00 ден

На залиха

Брисачи од најновата генерација FLAT Ultra slim design. Изработени од висококвалитетни материјали, дава без шумно бришење на ветробранското стакло. Ultra slim дизајнот, дава убав изглед на возилото. Доаѓаат со 11 различни адаптери, за лесно прилагодување на сите возила.

Имате Прашање?
SKU: 4234234478777 Категорија:

Опис

Брисачи од најновата генерација FLAT Ultra slim design. Изработени од висококвалитетни материјали, дава без шумно бришење на ветробранското стакло. Ultra slim дизајнот, дава убав изглед на возилото. Доаѓаат со 11 различни адаптери, за лесно прилагодување на сите возила.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Брисачи Smart Blade 700mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *