1,850.00 ден

На залиха

300W

Практичен и лесен за употреба

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 705794 Категории: ,

Опис

300W

Практичен и лесен за употреба

Сет од две чаши

Примената е дозволена само за 1 минута
Пред да се употреби повтроно мора прво да се олади доволно
Овој блендер не е наменет за миење во машина за садови туку само рачно миење
Не е за користење за дробење на мразот
Применет за меки плодови, не за тврди
Во случај на прегревање на производот притиснете го уредот да се излади пред повторно да се користи

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Блендер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *