370.00 ден

На залиха

Безбеден и лесен за употреба
Лесен за прикачување и одвојување
Рок на траење до 3 месеци
Безбедно за бебе, бремена мајка, како и за чувствителна кожа.
Природно и безбедно.

5 на залиха

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

Безбеден и лесен за употреба
Лесен за прикачување и одвојување
Рок на траење до 3 месеци
Безбедно за бебе, бремена мајка, како и за чувствителна кожа.
Природно и безбедно.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Бикит Бебе апарат против комарци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *