60.00 ден

На залиха

Држач полица пвц бел

9 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Држач полица пвц бел

Длабочина 35 мм

Дебелина на полица 0-25 мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Бел држач за полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *