220.00 ден

Боја: Бела

Должина: 185мм

Ширина: 35мм

Висина: 33мм

Централно растојание: 160мм

Нема залиха

Опис

Боја: Бела

Материјал: метал

Должина: 185мм

Ширина: 35мм

Висина: 33мм

Централно растојание: 160мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Бела рачка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *