550.00 ден

Напон на полнење DC5V 500mAh
Работна струја 25-30mA
Bluetooth A2DP Работен опсег 10m
Излезна моќност 35mW
Фреквентен опсег 2.401-2.480GHz
Фактор на дисторзија ≤3%
Фреквентен одзив 20Hz-20KHz
Работно време 2-4 часа (Волуменот ќе влијае на времето)
SNR S / N≥85
Време на полнење 1h-2h
Чувствителност 80dB
Импеданса 16 Ом

Нема залиха

SKU: 7645688595 Категорија:

Опис

Бренд: Generic
Модел: R002
Тип: Bluetooth звучници / Слушалки
Боја: бела

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Безжична Bluetooth слушалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *