130.00 ден

На залиха

Батерии Phillips , сет од 4 ком.

AA

R6 Mignon

1.5 v

Super heavy duty

Имате Прашање?
SKU: 453457 Категорија:

Опис

Батерии Phillips , сет од 4 ком.

AA

R6 Mignon

1.5 v

Super heavy duty

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Батерии R06 AA Longlife”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *