2,000.00 ден

На залиха

Универзални авто навлаки АЛФА, пролагодливи на скоро сите леки патнички возила. Навлаките се лесно монтажни, и се затегаат со ластици и куки. Навлаките се изработени од квалитетни полиестерски, жакарт и памучни материјали, и се достапни во повеќе бои. Може да се перат на 30 степени и не се пеглаат. Паковањето содржи навлаки за предните и задните седишта, и 4 навлаки за наслоните за глава.

Имате Прашање?
SKU: 96709870 Категорија:

Опис

Универзални авто навлаки АЛФА, пролагодливи на скоро сите леки патнички возила. Навлаките се лесно монтажни, и се затегаат со ластици и куки. Навлаките се изработени од квалитетни полиестерски, жакарт и памучни материјали, и се достапни во повеќе бои. Може да се перат на 30 степени и не се пеглаат. Паковањето содржи навлаки за предните и задните седишта, и 4 навлаки за наслоните за глава.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Alfa АP2 Универзални авто навлаки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *