200.00 ден

На залиха

Боја: антик злато

Должина: 50мм

Ширина: 50мм

Висина: 29мм

Централно растојание:32мм

44 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 467032 MP 10 Категории: ,

Опис

Боја: антик злато

Материјал метал

Должина: 50мм

Ширина: 50мм

Висина: 29мм

Централно растојание:32мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка антик злато”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *