360.00 ден

На залиха

Боја: антик бакар

Должина: 215мм

Ширина: 24мм

Висина: 29мм

Централно растојание:192мм

69 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 257192 MP 09 Категории: ,

Опис

Боја: антик бакар

Материјал метал

Должина: 215мм

Ширина: 24мм

Висина: 29мм

Централно растојание:192мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка антик бакар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *